Hakkımızda

Background

RADYO TEOMAN

Radyo Teoman Türkiye’nin ilk sanatçıya özel internet radyosu projesidir. 

Teoman Fan club bünyesinde çalışan motivasyonunu ve iletişimi artırmak, Eğlenceli, Eğitim ve Sosyal alanların tümünü kapsayan bir buluşma platformu yaratmak amacıyla yola çıkmıştır. 

Kurum içi iletişimin tüm ihtiyaçlarını karşılayan program akışının yanısıra kurumun dış dünyayla iletişimini kuvvetlendirmek, ayrıca Türkiye’de haber alma, bilgi verme, eğlendirme gibi tüm bileşenleri bir arada tutan bir yayın organı yaratarak mevcut medya kanalları arasına iyi bir örnek daha koyabilmek amacını taşımaktadır. 

Radyo Teoman geleneksel bir mecra olan radyoyu yeni teknolojileri kullanarak internete taşımış çağdaş bir yayın platformudur. Özgün içerikli yayınlar internet üzerinden gün boyunca sadece Teoman şarkıları gerçekleşmekte, Haftada bir dj dinleyicilere özel istek şarkıları çalmaktadır. Ayrıca mobil uygulamalarla dünyanın her yerinden internet üzerinden dinlenmeyi desteklenmektedir.

Teoman Radyo Bülteni

Muhteşem yayınları kaçırmayın

En yeni haberler ve yayınlar için kaydolun

E-mail*

    Kaydolarak, verilerinizin Gizlilik Politikamıza ve Kullanım Koşullarımıza tabi olarak toplanıp kullanılacağını kabul ediyorsunuz.

    0%